Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HESABIM
TÜM KATEGORİLER
SAYFALAR

Yaşayan mobilyalar. İyi hissettiren mekanlar.

Her insanın kişiliği, yaşam tarzı, yaşadığı mekanlara yansır. Seçtiği mobilyalar ile etkileşim içindedir. Çünkü ev ya da iş yeri her bireyin kendi limanıdır ve bilindik kodların her zaman geçerli olduğu alanlardır. İçinde yaşadığı mekanın ve mobilyaların tasarımı insanın kendini ifade ediş şekillerinden biridir. Bu açıdan doğal ürünleri iç mekan tasarımlarına taşımak yaşama karşı duyarlılığın, saygının bir göstergesidir. 

Peoni tasarım ekibi olarak, bireysel müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına, yaşam tarzlarına ve beklentilerine uygun;  Kurumsal müşterilerimizin ise marka konseptlerine yönelik el yapımı, doğal ahşap mobilyalar tasarlar ve üretiyoruz. Bu süreçte müşterimizi dinliyor, anlıyor, kimliklerine ve isteklerine uygun tasarım konseptlerini kusursuz bir şekilde hayata geçiriyor, benzersiz ahşap ürünlerle yaşam alanlarını zenginleştiriyoruz. 

Müşterilerimizin birlikte yaşamaktan, çalışmaktan ve paylaşmaktan keyif aldıkları eşsiz mobilyalarımızla, sofistike ve sıcak bir atmosfer yaratıyoruz. Zamanın ötesinde konumlanmış doğal çizgilerle estetik ve konforu, sanat ve fonksiyonelliği aynı zirvede buluşturuyoruz.