Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HESABIM
TÜM KATEGORİLER
SAYFALAR

PEONİ, 

Doğanın Şiiri

Her ağaç şekli, rengi, deseni, yaşı ve kişiliği ile eşsizdir, doğa ananın yarattığı bir eserdir ve her birinin anlatacak bir hikayesi vardır… Bizim yaratıcılığımıza ilham veren şey işte bu hikayeyi paylaşma arzusu. Doğanın sanatını, insan emeğiyle harmanlayarak, güzel ve büyüleyici dekoratif hazinelere dönüştürme isteği.

Peoni olarak bizler, usta zanaatkârların, nesilden nesile aktararak yaşattıkları geleneksel üretim metodları ile el yapımı, doğal kenarlı, ahşap masalar üretiyoruz. Ürünlerimiz aracılığıyla, müşterilerimizin hayat tarzlarına ve beklentilerine uygun, doğal, güzel, iyi görünen, iyi hissettiren mekanlar oluşturuyoruz.  Doğanın çizdiği desenleri, tüm güzellikleri ve kusurlarıyla işleyerek insanların yaşadıkları, çalıştıkları mekanlara taşıyor, hayatlarına, doğallık, denge ve huzur getiriyoruz.

Biz inanıyoruz ki, Peoni bir mobilyadan fazlasıdır… İnsanın doğa ile temasıdır. Göz alıcı desenleri, heyecanladıran dokusu ve yarattığı sımsıcak duygu ile dünyayla bağ kurmasının, yaşadığının ve özel olduğunun hissetmesinin aracıdır. Ve hepsinden önemlisi, onlarca, hatta yüzlerce yıllık bir hikayenin bir parçası olmanın, insana verdiği yaşama sevincidir.

Ormanlarımızı ve dünyamızı koruyoruz.

Doğal güzelliklere ve etik değerlere tutkuyla bağlıyız. Masa ve sehpalarımızı, doğal ömrünü tamamlamış, özelliklerini kaybetmiş, sertifikalandırılmış, orman gençleştirme kapsamında kesilmiş ağaçlardan üretiyoruz. Bu sayede tarımsal ekosistemi sürdürülebilir kılıyor, ormanlarımızı ve dünyamızı koruyoruz.

Ülkemizdeki ormanların yaşaması, sayılarının artması, sürdürülebilir bir şekilde yönetilmesi için sorumluluk alıyor, devlet kurumları, dermekler ve vakıflarla birlikte hareket ediyoruz. Ormanlarımızı korumak ve yeşil kalmalarını sağlamak amacıyla satılan her Peoni ürünü için, müşterimiz adına … ormanlarına 5 fidan bağışlıyoruz.

Orman ürünleri sektöründe yarım yüzyıllık bir tecrübe.

Demircioğlu Kerestecilik olarak keresteden tomruğa, plaka çeşitlerinden mobilyaya uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. 1970 yılından bu yana ayakta duran, Türkiye'nin en köklü orman ürünleri tedarikçisi ve üreticilerinden birisiyiz.  50 yıllık deneyimimizi ve uzmanlığımızı, orman ürünlerinin akıllıca kullanılmasını sağlamak, ormanların sürdürülebilir bir şekilde yönetilmesini sağlamak, sürdürülebilir kaynak temini için sektöre örnek teşkil etmek için kullanıyoruz. Orman ürünleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir marka olarak, gerek geleneksel gerek yenilikçi çözümlerimizle, müşterilerimize doğanın sunduğu en iyi ürünleri sunmak için tutkuyla çalışıyoruz.

Mekanın hissini değiştiren, yaşayan mobilyalar

Doğal çizgileri ve karmaşık desenleriyle Peoni masaları sonsuz çeşitlilikte ton, renk ve şekle sahiptir. Bu özellikleri ile benzeri olmayan, eşsiz ve mükemmel bir kombinasyon oluştururlar. Yemek masaları, konferans masaları, toplantı masaları ve sehpalardan oluşan koleksiyonumuz estetik olduğu kadar güçlü ve işlevseldir. Ağacın doğal yapısı ve yüzey damarlarını bozmadan işlediğimiz masalarımızın ayrıntıları olağanüstü bir işçilik barındırır. Metal ayaklarla yenilikçi bir şekilde harmanlayarak modern tarzını belirlediğimiz tasarımlarımız, bulunduğu ortamın atmosferini değiştirir, mekana sıcaklık verir, karakter kazandırır.

İçlerinde yaşattıkları kültür ile doğa arasında bir denge sağlamak, bir uyum yakalamak isteyen her müşterimizin evini, ofisini, restoranını ya da otelini zenginleştirecek bir Peoni mutlaka vardır.